Witaminy!

nowoczesne leki na astmę są bardzo dobre

A może więc zaczniemy się zdrowo odżywiać i jeść witaminy? Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że pomagają nam zachować zdrowie i dobrą formę. To już wystarczający powód.

Nasza przygoda z witaminami zazwyczaj zaczyna się we wczesnym dzieciństwie. Mamy dwoją się i troją, aby podawać dzieciom witaminy na talerzu. Wymyślne śniadanka, pokrojona cienko papryka, smaczne pomidorki, ogórki, szczypiorek i rzodkiewka, a wszystko to, aby dziecko jadło zdrowo i smacznie.

Marzeniem każdej mamy jest taka pociecha, która sięga sama po jabłko czy marchewkę zamiast loda, czekoladki lub słodkiego batonika.

Dzieciom, które już są starsze, czyli chodzą do szkoły, witaminy na talerzu są także potrzebne Zwłaszcza kiedy mają dużo zajęć w szkole i tych pozalekcyjnych oraz uprawiają sport. Takie dzieci muszą jeść dużo owoców i warzyw, bowiem tylko to jest w stanie sprawić, że będą miały dużo energii. Pamiętajmy o tym, gdy jesteśmy rodzicami i układamy dzieciom jadłospis. Kiedy podrosną będą nam za to bardzo wdzięczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *